امروز یک شنبه سی ام تیر 1398 خورشیدی   |   ورود به سایت
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، زمان و مکان حضور قاریان بین ‌ المللی کشور در محافل انس با قرآن این استان را اعلام کرد.
پنج شنبه 2 خرداد 1398    
بازدید: 147
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، بر اساس زمان بندی های صورت گرفته، این محافل قرآنی از روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه مصادف با نهم رمضان، درشیراز، حسینیه کوثر صنایع و از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ و شهر قادرآباد در محل مسجد جامع از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰میزبان وحید نظریان از قاریان بین المللی قرآن کریم در محفل انس با قرآن خواهند بود.
پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه مصادف با دهم رمضان نیز امامزاده سیدعلاالدین حسین(ع) شیراز از ساعت ۷:۳. لغایت ۹:۰۰ و امامزاده بی بی دوخواهران(س) چهرم از ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰ با حضور وحید نظریان میزبان روزه داران در این محافل قرآنی هستند.
جمعه ۲۷ اردیبهشت مصادف با ۱۱ رمضان نیز مصلای نماز جمعه شیراز از ۱۲:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ و مسجد النبی(ص) بیضا از ساعت۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰ میزبان این قاری بین المللی است.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه مصادف با۱۲ رمضان نیز مسجد صاحب الزمان(عج) شیراز از ساعت ۷:۰۰ لغایت ۸:۰۰ و مسجد امام حسین(ع) خرامه از ساعت ۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ میزبان وحید نظریان از قاریان بین المللی است.
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه و ۱۵ رمضان نیز امامزاده شاهزاده قاسم(ع) فسا از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰ و مسجد جامع کوشک قاضی این شهر از ساعت ۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ میزبان سعید پرویزی از قاریان بین المللی است
چهارشنبه اول خرداد مصادف با ۱۶ رمضان، زندان مرکزی شیراز از ساعت ۱۲:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ ، امامزاده سید حسین(ع) پاسارگاد از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰ و مسجد علی بن ابیطالب(ع) ارسنجان از ساعت ۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ شاهد حضور سعید پرویزی خواهد بود.
دوم خرداد و هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان، امامزاده علی بن حمزه(ع) شیراز از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۹:۰۰ ، مسجد جامع کوار از ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰ و مسجد جامع میمند از ساعت ۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ میزبان این قاری بین المللی است.
جمعه سوم خرداد مصادف با ۱۸ رمضان مصلای نماز جمعه شهرک گلستان شیراز از ساعت ۱۲:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ و امامزاده سید محمد(ع) دهپیاله این شهر از ساعت ۲۲:۳۰ لغایت ۲۳:۳۰میزبان سعید پرویزی است.
روز شنبه چهارم خردادماه برابر با ۱۹ رمضان نیز مردم روزه دار در مساجد جامع ممسنی از ۱۸:۳۰ لغایت ،۲۰:۰۰ و مسجد امام حسین(ع) کازرون از ساعت ۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ میزبان سید مصطفی حسینی دیگر قاری بین المللی کشور هستند.
یکشنبه پنجم خرداد ماه برابر با ۲۰ رمضان ، مسجد سید الشهدای شیراز از ۱۲:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ و امامزاده سیدنظام الدین محمود(ع) این شهر از ساعت ۲۲:۳۰ لغایت ۲۳:۳۰ میزبان این قاری است.
۲۱ رمضان نیز مسجد جامع امام خمینی(ره) نی ریز از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰ و مسجد الغدیر(ع) آباده طشک از ساعت۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ میزبان سید مصطفی حسینی در محافل انس با قرآن کریم خواهد بود.
روز ۲۲ رمضان، کانون اصلاح و تربیت شیراز از ساعت ۱۲:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ و امامزاده سیدتاج الدین غریب(ع) این شهر از ساعت ۲۲:۳۰ لغایت ۲۳:۳۰ پذیرای این قاری بین المللی است.
بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان نیز مردم مومن و روزه دار از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰:۰۰در امامزاده اسماعیل(ع) اقلید و از ساعت ۲۱:۳۰ لغایت ۲۳:۰۰ در مسجد امام باقر(ع) مرودشت گوش جان به قرائت سید مصطفی حسینی خواهند سپرد.
اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس و مسئولان برگزاری این محافل قرآنی از عموم مردم فارس برای شرکت در این برنامه های قرآنی دعوت کرده اند.


 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
آیین اختتامیه چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان قزوین+عکس
آیین اختتامیه چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان قزوین، پنجشنبه ۲۷ تیرماه برگزار شد.
1398/4/29    
آغاز به کار ستاد اربعین حسینی در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران
با وجود فاصله چند ماه تا فرا رسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا(علیه السلام)، از هم اکنون برای برپایی هرچه باشکوه تر راهپیمایی اربعین، ستاد...
1398/4/29    
رقابت بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات قرآن خراسان رضوی
مسابقات استانی قرآن کریم در بخش خواهران با حضور ۱۷۱ نفر در محل حسینیه عبدالله بن حسن واقع در خیابان امام رضا(ع) مشهد مقدس آغاز شد.
1398/4/29    
rss آرشیو
مقالات ویژه
وقف، عاملی مهم در اقتصاد اسلام
در این نوشتار سعی شده که بیان شود که به نظر اسلام وقف یکی از عوامل بسیار مهم برای فقر زدائی در دین مقدس معرفی گردیده وحتی یکی از موارد...
بستر وقف در خانواده
وقف دارای تصمیماتی است از وقف به اولاد و بستگان گرفته تا وقف به فقرا و مساکین، امور خیریه، مسائل دینی، امور عام المنفعه، امور تعلیمی...
موقوفات اميرالمؤمنين علی علیه السلام
شايد بعضي افراد که پيرامون زندگي زاهدانه و کاملاً بدون تجمل حضرت اميرالمؤمنين علي عليه‏السلام گفته‏هايي مي‏شنوند يا نوشته‏هايي مي‏خوانند،...
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار اندروید ، رساله وقف
این نرم افزار که در گوشی های آندروید قابل استفاده می باشد شامل مطالبی چون احکام،استفتائات،گالری صوت و گالری تصاویر می باشد
نرم افزار آندروید وقف و حوزه های علمیه
این نرم افزار را مجتمع فرهنگی پژوهشی اوقاف تولید و منتشر ویژه همایش وقف و حوزه های علمیه تولید و منتشر می نماید
نرم افزار اندروید ، قانون اوقاف
این نرم افزار قابل استفاده بر روی تمامی گوشی های آیفون دارای قسمت هایی از قوانين،آيين نامه ها و مصوّبات،گالری صوت و گالری تصاویر
rss آرشیو
علما و مراجع