امروز یک شنبه ششم اسفند 1396 خورشیدی   |   ورود به سایت
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه گفت: نام نویسی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان گلوگاه آغاز شد و تا بیستم فروردین ۹۷ ادامه دارد.
چهارشنبه 25 بهمن 1396    
بازدید: 78

محمد حسین فاضلی با اشاره به چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف بیان داشت: مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف از قدیمی ترین و تخصصی ترین مسابقات قرآنی کشور است و هر ساله از مرحله شهرستانی تا مرحله بین المللی برگزار می شود.

وی افزود: نام نویسی در چهل ‌و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۳ بهمن ماه آغاز شده و تا بیستم فروردین ۹۷ ادامه دارد.

فاضلی افزود: این دوره از مسابقات در رشته های ۹ گانه شامل حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم و رشته های آوایی برگزار می شود.

وی اظهار کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات از ۲۰ فروردین تا ۲۶ اردیبهشت، مرحله استانی یکم تیر تا ۶ مرداد ۹۷ و مرحله کشوری نیز ۱۰ مهر تا ۲۵ مهر سال آینده برگزار می شود.

رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه ادامه داد: این مسابقات ویژه برادران و خواهران بزرگسال بوده و سن شرکت کنندگان باید حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۴۰ سال باشد.

وی بیان داشت: علاقه‌مندان می‌توانند دستور‌العمل این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌ صورت فایل « pdf » در تارنمای سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir مشاهده و مطالعه کرده و برای ثبت نام در همین سایت اقدام کنند.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان ایلام برگزار می شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: ثبت نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم آغاز شده و تا ۲۰ فرودین ماه ادامه خواهد داشت.
1396/12/5    
ششمین محفل قرآنی «بیّنات» در بارگاه امامزادگان طرقبه برگزار شد
ششمین محفل قرآنی «بیّنات» ویژه بانوان حافظ قرآن کریم طرقبه شاندیز در جوار بارگاه ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر(ع) برگزار شد.
1396/12/5    
۲۰ فروردین آخرین مهلت ثبت نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
علاقمندان به شرکت در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف تا ۲۰ فروردین ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت مسابقات،...
1396/12/5    
rss آرشیو
مقالات ویژه
وقف، عاملی مهم در اقتصاد اسلام
در این نوشتار سعی شده که بیان شود که به نظر اسلام وقف یکی از عوامل بسیار مهم برای فقر زدائی در دین مقدس معرفی گردیده وحتی یکی از موارد...
بستر وقف در خانواده
وقف دارای تصمیماتی است از وقف به اولاد و بستگان گرفته تا وقف به فقرا و مساکین، امور خیریه، مسائل دینی، امور عام المنفعه، امور تعلیمی...
موقوفات اميرالمؤمنين علی علیه السلام
شايد بعضي افراد که پيرامون زندگي زاهدانه و کاملاً بدون تجمل حضرت اميرالمؤمنين علي عليه‏السلام گفته‏هايي مي‏شنوند يا نوشته‏هايي مي‏خوانند،...
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار اندروید ، رساله وقف
این نرم افزار که در گوشی های آندروید قابل استفاده می باشد شامل مطالبی چون احکام،استفتائات،گالری صوت و گالری تصاویر می باشد
نرم افزار آندروید وقف و حوزه های علمیه
این نرم افزار را مجتمع فرهنگی پژوهشی اوقاف تولید و منتشر ویژه همایش وقف و حوزه های علمیه تولید و منتشر می نماید
نرم افزار اندروید ، قانون اوقاف
این نرم افزار قابل استفاده بر روی تمامی گوشی های آیفون دارای قسمت هایی از قوانين،آيين نامه ها و مصوّبات،گالری صوت و گالری تصاویر
rss آرشیو
علما و مراجع