کد خبر : 18161

تاریخ درج خبر : جمعه 3 دی 1400
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• برندگان مسابقه پیامکی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری
مسابقه پیامکی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت روزانه برگزار گردید. در ادامه اسامی برندگان روزانه مسابقه پیامکی تقدیم می‌گردد.

به گزارش واحد رسانه مرکز امورقرآنی مسابقه پیامکی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت روزانه برگزار گردید. در ادامه اسامی برندگان روزانه مسابقه پیامکی تقدیم می‌گردد. 

برندگان روز اول
1- سعیده احمدی از دزق
2- رقیه رشیدسادات از فومن
3- سیدمهدی موسوی مطلق از تهران
4- عاطفه شکوه سلجوقی از کرمان
5- اکبر کروچی از کرمان
6- فاطمه خالق زاده از سنندج
7- ندا محمدی از تفرش
8- محمود اکبری از الیگودرز
9- علیرضا زحمتکش از طالقان
10- حسین قندی از تهران
11-  سینا آقامرادی از تهران
12- الهه خرمی از زهکلوت
13- عبدالمجید صادقی از اهواز
14- ناصر خلیلی از بروجرد
15- زهرا تیموری از کرمانشاه
 
 
برندگان روز دوم 
1- داوود مرعشی از شیراز
2- سعید احمدی از اردبیل
3- خدیجه احمدی نسب از تهران
4- امیر صولتی از گنبدکاووس
5- محمد محمدی از جیرفت
6- علی اصغر مرادی از همدان
7- علی پوراسماعیل از آباده شیراز
8- مهدی عروجی از تهران
9- آرزو اتابکی از اصفهان
10- حورا استادی از اسلامشهر
11- نیلو مولوی از کرج
12- صدرا افتخاری از تهران
13- امیرحسین کریمی از سبزوار
14- عرفان تیماچی از تبریز
15- کاظم ایمانی از تهرانسر 
 
برندگان روز سوم
1- مهدی عبدلی از تهران
2- نریمان جهانی از بروجرد
3- زیبا عرب از بیرجند
4- محمد لشگرپناه از سیستان و بلوچستان
5- رضا عمادنسب از خراسان رضوی
6- عباس سیدی از بوشهر
7- اصغر دیندار از تهران
8- ساغر دیانی از امیدیه 
9- زهرا سادات تجریشی از تهران
10- عطیه دزفولی از اهواز
11- سهیلا غیور از لرستان
12- سینا آذرپیک از خوی
13- رضا سعیدی کیا از تهران
14- فاطمه زهرا آتش پنجه از کرج
15- هدایت ریوندی از ریوند 
 
برندگان روز چهارم
1- سمیه برومند از تهران
2- انسیه بابایی از سمنان
3- مونا واعظی نسب از کردستان
4- علی جاریانی از خراسان شمالی
5- احمد زادهد از تهران
6- امیرعلی شایسته از تهران
7- نجم الدین زمانی از البرز
8- علیرضا چهره آزاد از شاهرود
9- مینا وحیدی از رودبار
10- ارسلان شیبانی از تبریز
11- امیر برخورداری از قزوین
12- رامین پیرمحمدی از ارومیه
13- سید رضا نظامی از تهران
14- حبیب محقق از اهواز 
15- نجمه عنایتی از دامغان