کد خبر : 18084

تاریخ درج خبر : دوشنبه 22 دی 1399
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• نشست ریاست مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با نمایندگان سازمان تامین اجتماعی
نشست ریاست مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با نمایندگان سازمان تامین اجتماعی
روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ جلسه ای با حضور نمایندگان سازمان تامین اجتماعی در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار گردید. 
در این جلسه نمایندگان سازمان تامین اجتماعی، گزارشی از سابقه ی فعالیت ها و برگزاری مسابقات قرآن کریم در این سازمان را ارائه کردند و در ادامه خواستار همکاری در زمینه ی بهره مندی از توانمندی های مرکز امور قرآنی در امور آموزش و برگزاری مسابقات و همچنین تعامل دو جانبه در جهت نشر فرهنگ قرآنی در میان پرسنل سازمان تامین اجتماعی و خانواده های آنان شدند. 
در ادامه ی جلسه، آقای مهدی قره شیخلو، رئیس مرکز امور قرآنی، با توجه به جایگاه قانونی این مرکز در ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور و مسئولیت این نهاد، نکات لازم را جهت برگزاری آموزش های عمومی و کاربردی قرآن کریم، ارائه نمودند و خواستار برنامه ریزی لازم در جهت توسعه ی آموزش های قرآنی و ارتقا سطح کمی و کیفی مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی شدند. 
در پایان مقرر گردید، سازمان تامین اجتماعی به موازات درخواست صدور مجوز برای برگزاری مسابقات قرآنی در آن سازمان، نسبت به ارائه ی سوابق و اطلاعات فعالیت های قرآنی انجام شده در آن سازمان جهت تدوین برنامه های جدید برای آینده با همکاری مرکز امور قرآنی اقدام لازم را معمول نماید.