کد خبر : 17966

تاریخ درج خبر : یک شنبه 4 اسفند 1398
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی میزبان مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان شد
باوجود زمزمه‌هایی مبنی بر برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان در رواق حضرت زهرا (س) حرم امام رضا (ع) نهایتاً بنیاد پژوهش‌های رضوی به عنوان محل برگزاری این رقابت‌ها انتخاب شد.

به گزارش واحد رسانه مرکز امور قرآنی به نقل از فارس چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان فروردین‌ماه ۱۳۹۹ همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن بزرگسالان در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

سالن همایش‌های بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی به عنوان محل برگزاری مسابقات بانوان

حرم مطهر و نورانی امام رضا (ع) میزبان این دوره از رقابت‌ها است که در بخش‌های بزرگسالان، بانوان و طلاب برگزار می‌شود و سالن همایش‌های بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی به عنوان محل برگزاری این رقابت‌ها انتخاب شد.

البته تا پیش از این صحبت از میزبانی رواق حضرت زهرا (س) واقع در صحن آزادی حرم امام رضا (ع) به عنوان محل برگزاری رقابت‌های بانوان بود که نهایتاً سالن همایش‌های بنیاد پژوهش‌ها برای این امر انتخاب شد.

افتتاحیه و اختتامیه در رواق امام خمینی (ع)

آیین افتتاحیه و اختتامیه این چهارمین دوره رقابت‌ها روز‌های ۲۲ و ۲۶ فروردین ۹۹ در رواق بزرگ امام خمینی (ره) حرم رضوی برگزار می‌شود و سالن قدس آستان هم محل برگزاری مسابقات بزرگسالان و طلاب علوم دینی جهان اسلام است.

این رقابت‌ها طی سه دوره گذشته در تهران برگزار شد که دو دوره در مصلای امام خمینی (ره) و یک دوره هم در هتل هما برگزار شد.

سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب علوم دینی جهان اسلام و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان فروردین‌ماه ۱۳۹۹ به میزبانی حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود.