کد خبر : 17959

تاریخ درج خبر : جمعه 25 بهمن 1398
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• بازدید مدیران کمیته‌های مسابقات بین‌المللی قرآن از شهر میزبان رقابت‌ها
رئیس بنیاد مسابقات قرآن ایران با اشاره به اعزام مدیران کمیته‌های مختلف سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران به شهر مشهد، گفت: این سفر هفته آینده و به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر برای برگزاری مسابقات صورت می‌گیرد.
به گزارش واحد رسانه مرکز امور قرآنی، کریم دولتی،‌ رئیس بنیاد مسابقات قرآن ایران، در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به برگزاری جلسات ستاد برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، گفت: آخرین جلسه این ستاد اوایل هفته جاری برگزار شد و در بخشی از آن، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه نیز حضور یافت و به بیان توصیه‌هایی برای برگزاری بهتر مسابقات و روندهایی که باید مدنظر قرار بگیرد، پرداخت.
وی افزود: در بخش دیگری از این جلسه، مسئولان برخی از کمیته‌ها گزارش پیگیری‌ها و هماهنگی‌هایی که در راستای فعالیت‌های خود انجام داده بودند را ارائه دادند.
دولتی تصریح کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد تا مسئولین تعدادی از کمیته‌ها برای اطلاع از آخرین اقدامات صورت گرفته و نیز هماهنگی بیشتر برای برگزاری بهتر مسابقات، عازم مشهد شوند. این سفر هفته آینده صورت خواهد گرفت.
یادآور می‌شود، سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران از روز ۲۲ فروردین‌ماه سال آینده به میزبانی شهر مشهد آغاز می‌شود و تا روز ۲۶ این ماه ادامه خواهد داشت.