کد خبر : 17253

تاریخ درج خبر : شنبه 18 خرداد 1398
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• استقرار صندوق جمع آوری کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان در بقاع متبرکه
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: برای فراهم شدن زمینه آزادی زندانیان غیرعمد، صندوق جمع آوری کمک‌های مردمی در تعدادی از بقاع متبرکه مستقر می‌شود.
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام عباسیان افزود: این برنامه پیرو ابلاغ سازمانی طرح آزادی زندانیان استقرار صندوق جمع آوری کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان در بقاع متبرکهغیرعمد خانواده‌های پیرامون بقاع متبرکه اجرا می‌شود.
وی اظهار داشت: در جلسه‌ای که در این خصوص برگزار شد، مصوب شد که صندوق‌هایی جهت گردآوری مساعدت‌های نقدی مردم در ایام و شب‌های برگزاری مراسمات ویژه ماه مبارک رمضان تهیه شود.
مدیرکل اوقاف استان خاطرنشان کرد: انجام گلریزان جهت گردآوری مساعدت‌های نقدی مردم در ماه مهمانی خدا و دعوت از خیرین و معتمدین محل برای انجام مساعدت و کمک مالی از دیگر مصوبات این جلسه بود.
حجت الاسلام عباسیان افزود: این صندوق‌ها در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) طاقبستان، باقر (ع) بیستون، بقعه سیده فاطمه (س) و زیارتگاه چاه صاحب الزمان (عج) کرمانشاه مستقر می‌شوند.
وی با قدردانی از همکاری خیران و نیکوکاران برای فراهم کردن شرایط آزادی این زندانیان بیان کرد: تلاش می‌شود با مشارکت نیکوکاران تعداد زیادی از این زندانیان در ماه مبارک رمضان آزاد شوند.