کد خبر : 17182

تاریخ درج خبر : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• اعطای مدرک به ۱۵۰ مربی حفظ قرآن در استان یزد
۱۵۰ نفر از بانوان شرکت‌کننده در طرح تربیت حافظان قرآن کریم که در شهرستان یزد اجرا شد، موفق به دریافت گواهینامه شدند.

محمدحسین کاظمی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، از برگزاری همایش مربیان حفظ قرآن کریم در شب میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) خبر داد و گفت: در این همایش که با حضور آیت الله فاضل گلپایگانی، عضو خبرگان رهبری برگزار شد، به کلیه مربیان حفظ ، در راستای اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم مدرک حفظ قرآن کریم اعطا گردید .

کاظمی اظهار کرد: در مراسمی که 30 اردیبهشت برگزار شد، گواهی ۱۵۰ نفر از بانوان شرکت‌کننده در دوره‌های شهرستان یزد اعطا ‌شد و مراسم قبول‌شدگان شهرستان میبد نیز در همان شهرستان برگزار خواهد شد .
مسئول اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امورخیریه استان یزد بیان کرد: از دیگر برنامه‌های این ماه مبارک طرح «آیه آیه تا ظهور» است که در این طرح و در ماه مبارک رمضان پنج سوره منتخب توسط شرکت‌کنندگان حفظ می‌شود‌ .
کاظمی ادامه داد: این پنج سوره منتخب که سفارش شده امام زمان‌(عجل الله تعالى فرجه الشريف) است در ماه مبارک رمضان حفظ خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در پیام‌رسان‌های مجازی با جست‌وجوی «آیه آیه تا ظهور» در کانال مربوطه عضو شده و در این طرح شرکت کنند و علاوه بر شرکت در این کار معنوی از موارد عنوان شده در این طرح استفاده کنند .