کد خبر : 15595

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 21 تیر 1397
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• پیام تبریک حجت الاسلام حسینی به سرپرست جدید سازمان فعالیـت هـاي قرآنـی دانشـگاهیان کشـور
دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور در پیامی انتصاب دکتر شوشتری به سرپرستی سازمان فعالیـت هـاي قرآنـی دانشـگاهیان کشـور و خبرگزاری ایکنا را تبریک گفت.
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی، دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور در پیامی انتصاب دکتر محمدجواد شوشتری به سرپرستی سازمان فعالیـت هـاي قرآنـی دانشـگاهیان کشـور و خبرگزاری بین المللی ایکنا را به وی تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدجواد شوشتری(زیدعزه)

سلام علیکم؛

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و بـا احتـرام؛ بـدینوسـیله انتصـاب شایسـته جنابعالی را به عنوان سرپرست سازمان فعالیـت هـاي قرآنـی دانشـگاهیان کشـور و خبرگـزاري بین المللی قرآن کریم(ایکنا) صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

امید است در دوره تصديگري جنابعالی، خبرگزاري قرآنـی ایکنـا بتوانـد نقـش مـ < ثري در همبستگی جامعه قرآنی و ترویج معارف در سطح جامعه ایفا نماید.

در پایان از تلاشهاي مجدانه برادر ارجمند جنـاب آقـاي دکتـر فـرزام در دوره تصـدي ایـن مسئولیت قدردانی نموده و براي هر دو بزرگوار از درگاه خداوند منان آرزوي موفقیت و توفیـق در خدمت به ساحت قرآن کریم را مسألت دارم.

سید مصطفی حسینی

دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور