کد خبر : 15141

تاریخ درج خبر : سه شنبه 24 بهمن 1396
سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
• برگزاری دوره های آموزشی ویژه 104 مؤسسه قرآنی قم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: دوره های آموزشی ویژه مدیران مؤسسه ها و تشکل های قرآنی، در سال جاری برای 104 مؤسسه قرآن و عترت فعال در استان برگزار می شود.
سید موسی حسینی کاشانی در گفت وگویی با تأکید بر مساله آموزش، اظهار کرد: با همکاری اتحادیه مؤسسه های قرآن و عترت استان قم، 2 دوره آموزشی، ویژه مدیران و روابط عمومی های این مؤسسه ها برگزار می شود.

وی بیان کرد: یک دوره «مدیریت»، ویژه مدیران مؤسسه های قرآن و عترت استان قم است که زمان ثبت نام این دوره از یکم تا پانزدهم اسفندماه امسال است و نحوه ثبت نام آن به زودی اعلام می شود.

وی با تأکید بر امر اطلاع رسانی از برنامه های قرآنی در سطح استان قم، افزود: با همکاری اتحادیه مؤسسه های قرآن و عترت در نظر داریم که برای ارتقای سطح کیفی روابط عمومی مؤسسه های قرآنی، یک دوره فشرده آموزش خبرنگاری را برگزار کنیم تا از این پس شاهد اطلاع رسانی قوی تری از سوی این مؤسسه ها باشیم.

حسینی اضافه کرد: این دوره به صورت رایگان از بهمن ماه جاری آغاز و پس از اتمام دوره، در صورت قبولی در آزمون پایانی، مدرک معتبر از سوی مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر قم به شرکت کنندگان اعطا می شود.

وی همچنین با اشاره به ١٢ تا ١٨ اسفندماه سال جاری به عنوان هفته قرآن و عترت، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره هفته قرآن و عترت استان قم تا ٣٠ بهمن ماه سال جاری است و علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال دفتر قرآن و عترت این اداره کل به نشانی https://t.me/QoranEtratqom مراجعه کنند و یا با تلفن ٣٢١١٤٢٢٠ با پیش شماره ٠٢٥ تماس بگیرند.

منبع: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم