امروز چهارشنبه یکم آذر 1396 خورشیدی   |   ورود به سایت

«اطلاعیه»

به اطلاع مشمولین محترم طرح کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی به قاریان و حافظان کل قرآن کریم ممتاز کشور می رساند؛ برای برای بهره مندی از این کمک هزینه، اسناد مربوطه به هر نیم سال تحصیلی را فقط در همان نیم سال به نشانی اعلام شده در ذیل همین صفحه ارسال نمایید البته اگر درترم اول(مهر) موفق به ارسال اسناد مورد نظر نشده اید تا پایان اسفند و نهایتا با هماهنگی لازم (باشماره 02164872640) تا پایان ترم دوم(خرداد) مدارک خود را ارسال فرمایید.(درصورت لزوم می­توانید برای کسب اطلاعات بیستر با شماره 02164872640 آقای حسینی تماس حاصل نمایید)

1. کپی شناسنامه

2. کپی کارت ملی

3. کپی گواهی معتبر قرائت یا حفظ کل قرآن کریم(بر اساس آیین نامه طرح کمک هزینه تحصیلی)

4. برگه شهریه دانشگاه

5. گواهی اشتغال به تحصیل

نکات مهم:

1.     تمامی دانشجویان جدیدالورود که برای اولین بار مشمول این طرح شده اند بایستی کپی گواهی معتبر قرائت یا حفظ کل قرآن کریم(بر اساس آیین نامه طرح کمک هزینه تحصیلی) را در یکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل نموده و به صورت فیزیکی ارسال نمایند.

2.     در سند مربوط به شهریه، میزان شهریه ثابت و متغیر به صورت جداگانه اعلام شده باشد.

3.     برای دریافت تسهیلات لازم است مکاتبات دانشگاه به صورت سربرگ رسمی بوده و عنوان دانشگاه اعم از «آزاد، پیام نور، پردیس، علمی کاربردی، غیر انتفاعی ونوبت دوم (شبانه) » ذکر شده باشد و یا ممهور به مهر آن باشد.

4.     با توجه به اینکه پرداخت همزمان این تسهیلات از سوی بنیاد شهید، کمیته امام و سازمان بهزیستی ممنوع می باشد لذا لازم است در متن گواهی اشتغال به تحصیل، به عدم استفاده همزمان از موارد مذکور اشاره شود.

5.     اگر به صورت همزمان دارای چند مدرک معتبر برای استفاده از این تسهیلات می باشید صرفاً بالاترین  مدرک را ارسال نمایید. به طور مثال اگر دارای مدرک تخصصی 3،2،1 می باشید ارسال آن در مقایسه با سایر مدارک در اولویت است.

6.     دقت شود تا گواهی اشتغال به تحصیل در بر دارنده موارد ذیل باشد:

نام، نام خانوادگی، کدملی، شماره دانشجویی، معدل ترم قبل (برای ترم دوم و بالاتر)، ماه  و سال ورود به دانشگاه

7.     شماره حساب بانک ملی به نام شخص دانشجوی دریافت کننده تسهیلات اعلام شود.

8.     شماره موبایل و تلفن ثابت برای تماس های ضروری اعلام شود.

9.     لازم به ذکر است ممکن است دانشگاه تمام اطلاعات مورد نظر را در یک نامه تنظیم نماید که بلا اشکال می باشد و همچنین می توانید از فرم نمونه ای که در همین خصوص تنظیم شده است استفاده نمایید.دانلود فرم نمونه

نشانی:
آدرس پستی: تهران – خیابان حافظ – خیابان نوفل لوشاتو سازمان اوقاف و امور خیریه – مرکز امور قرآنی (مربوط به تحصیلات رایگان) صندوق پستی: 1134834681