امروز دوشنبه چهارم اردیبهشت  1396 خورشیدی   |   ورود به سایت

«اطلاعیه»


به اطلاع مشمولین محترم طرح کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی به قاریان و حافظان کل قرآن کریم ممتاز کشور می رساند؛ برای برای بهره مندی از این کمک هزینه، اسناد مربوطه به هر نیم سال تحصیلی را فقط در همان نیم سال به نشانی اعلام شده در ذیل همین صفحه ارسال نمایید:

1. کپی شناسنامه

2. کپی کارت ملی

3. کپی مدرک معتبر (بر اساس آیین نامه) دانلود jpg   دانلود pdf

4. برگه شهریه دانشگاه

5. گواهی اشتغال به تحصیل

نکات مهم:

1.     تمامی دانشجویان جدیدالورود که برای اولین بار مشمول این طرح شده اند بایستی مدارک فوق  شماره 1، 2 و 3

 

(کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی مدرک معتبر) را در یکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل نموده و به صورت فیزیکی ارسال نمایند.

2.     در سند مربوط به شهریه، میزان شهریه ثابت و متغیر به صورت جداگانه اعلام شده باشد.(هزینه پرداختی به دانشجویان گرامی صرفا شامل شهریه ثابت و متغیر می باشد و هزینه هایی از قبیل بیمه، خدمات آموزشی و غیره شامل این تسهیلات نمی گردد و دانشجویان محترم مکلف هستند که این هماهنگی را با دانشگاه انجام دهند.)

3.     برای دریافت تسهیلات لازم است مکاتبات دانشگاه به صورت سربرگ رسمی بوده و عنوان دانشگاه اعم از «آزاد، پیام نور، پردیس، علمی کاربردی، غیر انتفاعی ونوبت دوم (شبانه) » ذکر شده باشد و یا ممهور به مهر آن باشد.

4.     با توجه به اینکه پرداخت همزمان این تسهیلات از سوی بنیاد شهید، کمیته امام و سازمان بهزیستی ممنوع می باشد لذا لازم است در متن گواهی اشتغال به تحصیل، به عدم استفاده همزمان از موارد مذکور اشاره شود.

5.     اگر به صورت همزمان دارای چند مدرک معتبر برای استفاده از این تسهیلات می باشید صرفاً بالاترین  مدرک را ارسال نمایید. به طور مثال اگر دارای مدرک تخصصی 3،2،1 می باشید ارسال آن در مقایسه با سایر مدارک در اولویت است.

6.     دقت شود تا گواهی اشتغال به تحصیل در بر دارنده موارد ذیل باشد:

نام، نام خانوادگی، کدملی، شماره دانشجویی، معدل ترم قبل (برای ترم دوم و بالاتر)، ماه  و سال ورود به دانشگاه

7.     شماره حساب بانک ملی به نام شخص دانشجوی دریافت کننده تسهیلات اعلام شود.

8.     شماره موبایل و تلفن ثابت برای تماس های ضروری اعلام شود.

 

لازم به ذکر است که موارد خواسته شده، بنا به قوانین دانشگاه محل تحصیل، ممکن است در یک برگ صادر نشود و لذا شما می توانید از امور مالی دانشگاه کارنامه مالی و از قسمت آموزش برگه اشتغال به تحصیل و کارنامه تحصیلی برای معدل را دریافت نمایید.

درضمن دانشجویانی که سال گذشته از این تسهیلات استفاده نموده­اند می توانند یا معدل یا عدم مشروطی ترم گذشته را از طریق دانشگاه اعلام نمایند.

 

 نشانی: 

آدرس پستی: تهران – خیابان حافظ – خیابان نوفل لوشاتوسازمان اوقاف و امور خیریه – مرکز امور قرآنی (مربوط به تحصیلات رایگان) صندوق پستی: 1134834681