امروز شنبه نهم بهمن 1400 خورشیدی   |   ورود به سایت

«اطلاعیه»

به اطلاع مشمولین محترم طرح کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی به قاریان و حافظان کل قرآن کریم ممتاز کشور می رساند؛  برای بهره مندی از این کمک هزینه، اسناد مربوطه به هر نیم سال تحصیلی را در اول نیم سال به نشانی اعلام شده در ذیل همین صفحه ارسال نمایید و اگر به هر دلیلی موفق به ارسال اسناد هزینه ترم جاری (یا ترم های گذشته که مشمول آیین نامه می باشد) نشده اید در اولین فرصت آن را ارسال فرمایید.

(درصورت لزوم می­توانید برای کسب اطلاعات بیستر با شماره 02164872622 تماس حاصل نمایید)

مدارک لازم برای دریافت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی:

1. کپی شناسنامه (صفحه اول برای تمام ترم ها)

2. کپی کارت ملی (برای تمام ترم ها)

3. کپی گواهی معتبر قرائت یا حفظ کل قرآن کریم بر اساس آیین نامه طرح کمک هزینه تحصیلی (برای تمام ترم ها) فقط برای اولین ترم در دفاتر اسناد رسمی برابر اصل شود.

دریافت ضوابط و شرایط پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی 1398   jpg )            (pdf)

 

4. گواهی شهریه، به تفکیک شهریه ثابت و متغیر که حتما مهر دانشگاه داشته باشد.

5. گواهی اشتغال به تحصیل، در صورتی که گواهی اشتغال به تحصیل نگرفته اید، در یک برگه (حداقل در سایز   5A) متن زیر را بنویسید و همراه مدارک ارسال نمایید.(برای تمامی ترم هایی که گواهی اشتغال به تحصیل نگرفته اید نوشتن متن زیر الزامی می باشد)

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه
سلام علیکم
به پیوست مدارک اینجانب جهت دریافت کمک هزینه تحصیلی ارسال می شود
نام و نام خانوادگی
امضاء

نکات مهم

1.      عنوان دانشگاه اعم از «آزاد، پیام نور، پردیس، علمی کاربردی، غیر انتفاعی ونوبت دوم (شبانه) » و کدملی، شماره دانشجویی، استان محل تحصیل، ماه  و سال ورودبه دانشگاه توسط دانشگاه یا دانشجو در یک برگه مشخص شود.

2.     معدل (گواهی شهریه را در اول ترم تحویل نمایید و معدل آن را هر زمان مشخص شد، در ترم های بعدی تحویل دهید ( معدل بالای 16 باعث افزایش سقف پرداخت برای تمام مشمولان و افزایش شهریه متغیر بخشی از دانشجویان که شهریه متغیر را کامل دریافت نمی کنند خواهد شد.

 

3.       شماره حساب بانک ملی به نام شخص دانشجوی دریافت کننده تسهیلات اعلام شود.

4.       شماره موبایل و تلفن ثابت و شماره در پیام رسان بله برای تماس های ضروری اعلام شود.

5.       لازم به ذکر است ممکن است دانشگاه تمام اطلاعات مورد نظر را در یک نامه تنظیم نماید که بلا اشکال می باشد و همچنین می توانید از فرم نمونه ای که در همین خصوص تنظیم شده است استفاده نمایید. فرم نمونه  word         pdf

 

نشانی: 
آدرس پستی: تهران – خیابان حافظ – خیابان نوفل لوشاتو – سازمان اوقاف و امور خیریه – مرکز امور قرآنی (مربوط به بخش کمک هزینه تحصیلی) صندوق پستی: 1134834681